Kategoriler
Office Professional Plus 2019

Office Professional Plus 2019

17.10.2020
Uygulama, kullanıcılara bunu yapmaları için gerekli tüm temelleri sağlar. Office Professional 2019, klasik Office uygulamalarının yanı sıra OneDrive, Outlook, Publisher ve Access gibi büyümeyi dört gözle bekleyen küçük işletmeler içindir.

Office Professional Plus 2019

Microsoft Office Professional 2019 için bekleyiş sona erdi. Microsoft Office 2019 duyuruldu ve 24 Eylül 2018'de yayınlandı ve artık Mac ve Windows 10 kullanıcıları için mevcut. Ancak, Microsoft'un tek başına program için tam destek sunmaması önemlidir. Bugün Microsoft, abonelik tabanlı bir program olan Office 365 için harika bir destek sağlıyor ve sunuyor. Ancak Office 2019'dan geçiş yapmanın zamanı geldi mi? Bu kısa kılavuzda, Microsoft Office 2019 Professional'ın neleri içerdiğini tartışıyoruz. 

Genel Bakış

Uygulama, kullanıcılara bunu yapmaları için gerekli tüm temelleri sağlar. Office Professional 2019, klasik Office uygulamalarının yanı sıra OneDrive, Outlook, Publisher ve Access gibi büyümeyi dört gözle bekleyen küçük işletmeler içindir. İşte kullanım için bir PC'ye yüklenen tek seferlik bir satın alımla birlikte gelir.

Bu ne için

Office Professional plus 2019, üretken olmak isteyen bireyler ve ekipler için eksiksiz bir araç seti sunar. Kullanıcıları temel iş süreçlerine bağlar. Microsoft Business Productivity Server çözümleriyle olağanüstü entegrasyon sağlayan gelişmiş bir Kurumsal Sunucu Entegrasyonuna sahiptir.

Bunlar arasında Microsoft SharePoint Server 2019, Microsoft Skype for Business Server 2019, Microsoft Exchange Server 2019 bulunur ve bunların tümü kurumsal sınırlar arasında işbirliği için yeni fırsatlar yaratmak için kullanılır.

Ekipler artık içeriği daha verimli bir şekilde yönetebilir ve günlük iş süreçlerini kolaylaştırabilir. Office Professional Plus, aşağıdaki durumlarda sizin için harika bir seçenek olacaktır;

 • Korumanız gereken bir fikri mülkiyete sahip olmak
 • Formlar oluşturmanız gerekiyor
 • Kuruluşunuzdaki içerik akışını ve erişimi yönetmek ister
 • Projelerde birlikte çalışması gereken farklı yerlerde bulunan ekiplere sahip olun
 • Notlar gibi bilgileri yakalamak için merkezi bir konuma ihtiyacınız var.

Microsoft Office Professional Plus 2019'da Neler Var?

Verimlilik açısından, ofisin bu versiyonu sizi bir sonraki seviyeye taşır. PowerPoint Morph ve Excel'deki yeni grafik türleri gibi araçları ve yetenekleri kullanarak sunumlar, veri modelleri ve raporlar oluşturabileceksiniz. Ek olarak, uygulamalar arasında geliştirilmiş mürekkepleme vardır.

Word'de Odaklanmış Gelen Kutusu ve Odaklanmış Mod gibi özellikleri kullanarak zamanınızı, e-postanızı ve kişilerinizi daha kolay yönetebileceksiniz.

Paket aşağıdaki uygulamalarla birlikte gelir;

Microsoft Outlook

Outlook ile e-postalarınızı, kişilerinizi, takviminizi ve görevlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Push e-posta desteği, gelen kutunuzu güncel tutmanıza yardımcı olur. Sohbet görünümü grupları ile ilgili mesajlar gibi yeni işlevler var. Takvimler artık planlama için yan yana görüntülenebilir.

Microsoft Word

MS Word ile, son teknoloji düzenleme, paylaşma ve gözden geçirme araçlarını kullanarak profesyonel görünümlü içerikleri kolayca oluşturabilir ve sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz. Özelliklere hızlı erişim sağlayan yeni bir tasarım sekmesi var. Web'deki ilgili bağlamsal bilgileri doğrudan Word'ün içinde gösteren bir Akıllı Arama vardır.

MS Excel

Excel, verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz etme ve görselleştirme gücü sağlar. Kullanıcılara favori klavye kısayolları için bir arayüz sağlar. Zaman kazanmak için Analiz Araç Paketi, Formül Oluşturucu, Dilimleyiciler gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

MS PowerPoint

PowerPoint ile artık yeni slayt geçişlerini ve iyileştirilmiş bir animasyon görev bölmesini kullanarak fikirlerinizi etkili bir şekilde oluşturabilir, işbirliği yapabilir ve sunabilirsiniz. Sıralı yorumlar slaytlarınızın yanında gelir ve geri bildirimleri sunumlarınıza dahil etmenize yardımcı olur.

MS Erişimi

İşletmenizi yürütmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamaları ve araçlarını hızla oluşturmak için erişim kullanımı kolay hale getirildi. Verileriniz, her zamankinden daha güvenli ve ölçeklenebilir hale getirmek için otomatik olarak bir SQL veritabanında depolanacaktır.

MS Publisher

Publisher ile çok çeşitli profesyonel kalitede yayınları kolayca oluşturabilir, kişiselleştirebilir ve paylaşabilirsiniz. Küçük bir sürükle ve bırak işlemiyle resimleri değiştirebilirsiniz. Doğrudan çevrimiçi albümlerinizden resim ekleyebilirsiniz. Yayınlarınızın öne çıkması için özel efektler kullanabilirsiniz.

Skype Kurumsal

Skype Kurumsal ile ekibinizi yalnızca paylaşılan bir bağlantıyla bir araya getirebilirsiniz. Tek bir tıklama ile, herhangi bir cihazı kullanarak çevrimiçi toplantıya herkes katılabilir. Hemen buluşmak için bir seçim yapabilir veya daha sonrası için Outlook'tan planlama yapabilirsiniz. Toplantı URL'si yalnızca sizin için kişiselleştirilmiştir.

OneDrive

OneDrive, herhangi bir yerden veya herhangi bir cihazdan kolayca yedeklemeler oluşturmanıza, belgelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve daha fazlasını depolamanızı ve paylaşmanızı sağlar. Microsoft hesabı, kullanıcılar için büyük miktarda ücretsiz çevrimiçi depolama alanıyla birlikte gelir.

sistem gereksinimleri

Office Professional 2019'u sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için cihazınızın sahip olması gereken temel gereksinimler vardır. Özetle, aşağıdakilere sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir;

 • Microsoft hesabı
 • İnternet girişi
 • Windows 10
 • 1,6 GHz
 • 2 Çekirdekli İşlemci
 • 2 GB (32 bit) RAM
 • 4 GB Kullanılabilir disk alanı
 • 1280 * 768 ekran çözünürlüğü