Kategoriler
Microsoft Office 365'e Genel Bakış

Microsoft Office 365'e Genel Bakış

22.10.2020
Bu Microsoft 365 Bireysel yüklemesi, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher ve Access'e 12 aylık bir aboneliktir. Bu abonelik, bir Windows PC, Mac, tablet ve Android veya iOS cihazlarda kullanılabilen bir kullanıcı lisansı içerir.

Microsoft Office 365'e Genel Bakış

Bu Microsoft 365 Bireysel yüklemesi, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher ve Access'e 12 aylık bir aboneliktir. Bu abonelik, bir Windows PC, Mac, tablet ve Android veya iOS cihazlarda kullanılabilen bir kullanıcı lisansı içerir. Bu aboneliğe ayrıca 1 TB OneDrive bulut depolama alanı ve cep telefonlarına ve sabit hatlara ayda 60 Skype dakikası arama dahildir.

Microsoft 365 ile belgelerinizi ve dosyalarınızı 1 TB'a kadar OneDrive depolama alanıyla bulutta depolayabilirsiniz. Dosyalarınız depolandıktan sonra, dosyalarınıza sanal olarak herhangi bir İnternet bağlantılı bilgisayardan ve diğer seçili cihazlardan erişmek için Microsoft 365 hesabınızda oturum açın.

Bulut depolamanın yanı sıra, belgeleri ve dosyaları Microsoft Outlook aracılığıyla paylaşabilir, e-posta, paylaşılan takvimler ve görev listesi araçları sağlayabilirsiniz. Entegre Microsoft Word şablonları, PDF'lerdeki görüntüleri, medyayı, videoları ve içeriği sürükleyip bırakmak ve bunları doğrudan bir Word belgesine yerleştirmek için klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanmanıza olanak tanır.

Lütfen Publisher ve Access'in yalnızca Windows PC için kullanılabildiğini ve Mac ile uyumlu olmadığını unutmayın. Ürün anahtarını kullanarak Microsoft 365'in tüm sürümlerini yüklemek ve etkinleştirmek için İnternet erişimi gerekir. Microsoft 365 ayrıca abonelik hesabınızı yönetmek için, örneğin diğer bilgisayarlara Microsoft 365 yüklemek veya faturalama seçeneklerini değiştirmek için İnternet erişimi gerektirir. Ek olarak, OneDrive masaüstü uygulamasını yüklemediğiniz sürece OneDrive'da depolanan belgelere erişmek için İnternet erişimi gerekir. Etkin bir Microsoft 365 aboneliğine sahip müşteriler, mevcut olduğunda en yeni sürümlere hak kazanacaktır.

Not: Bu ürün iade edilemez veya iptal edilemez. Yalnızca ABD ve bölgeleri içinde etkinleştirilebilir.

Genel Özellikler

Tanıdık Uygulamalar, Her Zaman Güncellenir

Her ay ek özelliklere anında erişimle Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access ve Publisher'ın en son premium sürümlerini edinin. Uygulama kullanılabilirliği ve özellikleri platforma, cihaza ve dile göre değişir. Publisher ve Access yalnızca PC'de kullanılabilir.

Microsoft OneNote

OneNote, Windows 10'a önceden yüklenmiştir ve Mac için ücretsiz olarak indirilebilir. Microsoft 365 aboneliğinizle, Windows kullanıcıları ayrıca Ink Replay, Researcher, Math Assistant ve Stickers'ın kilidini de açacak ve daha fazlası gelecek. OneNote 2016 kullananlar için Microsoft 365 aboneliği yerel not defteri desteğinin kilidini açacaktır. MacOS altında, bir Microsoft 365 aboneliği, Çıkartmalar'ın kilidini açacak ve daha fazlası gelecek.

Birden Çok Cihazda Çalışın

Windows PC, Mac, Windows Tablet, Windows Phone, iOS ve Android'de mevcuttur. iOS ve Android için ayrı uygulama kurulumu gerekir.

1 TB Güvenli Bulut Depolama

Tüm cihazlarınızda belgeleri, fotoğrafları ve daha fazlasını güvenli bir şekilde depolamak, düzenlemek ve paylaşmak için fidye yazılımı algılama ve dosya kurtarma ile kişi başına 1 TB OneDrive bulut depolama alanı edinin.

Skype ile Bağlı Kalın

Cep telefonlarına ve sabit hatlara aylık 60 dakika Skype çağrılarıyla dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde kalın. Skype hesabı gereklidir. Özel, premium ve coğrafi olmayan numaralar hariçtir. Cep telefonlarına yapılan aramalar yalnızca belirli ülkeler içindir. Skype dakikaları belirli ülkelerde mevcuttur.

Optimize Edilmiş Mobil Uygulamalar

Cep telefonları ve tabletler için optimize edilmiş gelişmiş biçimlendirme ve birlikte yazma özellikleriyle belgeleri görüntüleyin, düzenleyin ve oluşturun.

Microsoft Desteği

Bir Microsoft 365 abonesi olarak, Microsoft tarafından eğitilmiş uzmanlardan hiçbir ekstra ücret ödemeden telefonla veya sohbet yoluyla hemen yardım alın.