Kategoriler
McAfee Small Business Security'ye Genel Bakış

McAfee Small Business Security'ye Genel Bakış

22.10.2020
McAfee 'nin Küçük İşletme Güvenlik 2018 şirketinizin Windows ve Mac sistemlerinden en çok beşini en son virüslerden ve çevrimiçi tehditlerden koruyan indirilebilir yazılım sağlar. Small Business Security 2018, spam ve zararlı e-postaların engellenmesine yardımcı olur ve çalışanları ziyaret etmeden önce kötü amaçlı web siteleri hakkında uyarır.

McAfee Small Business Security'ye Genel Bakış

McAfee 'nin Küçük İşletme Güvenlik 2018 şirketinizin Windows ve Mac sistemlerinden en çok beşini en son virüslerden ve çevrimiçi tehditlerden koruyan indirilebilir yazılım sağlar. Small Business Security 2018, spam ve zararlı e-postaların engellenmesine yardımcı olur ve çalışanları ziyaret etmeden önce kötü amaçlı web siteleri hakkında uyarır. Sistemlerinizden biri çevrimiçi bir tehditten etkilenirse, bir çözüm bulmak için bir yıl boyunca destek ve Virüs Temizleme hizmetleri dahil edilir. Small Business Security 2018, dizüstü bilgisayarları ve masaüstü bilgisayarları korumaya ek olarak, mobil cihaz güvenliğine sahip sınırsız sayıda Android ve iOS tabanlı mobil cihazı kapsar, bu da işletme ve müşteri verilerini korur, kaybolan veya çalınan mobil cihazların yerini tespit eder, kilitler veya uzaktan siler. iş cihazları. Ayrıca, şirketinizin tüm cihazlarının yönetimi tek bir merkezi konumdan kolayca gerçekleştirilebilir.

Kapsamlı Güvenlik

McAfee Small Business Security, işletmenizi yürütmeye odaklanabilmeniz ve sizin ve çalışanlarınızın cihazlarının her zaman korunmasını sağlamanız için kapsamlı güvenlik sağlar. Esnek lisanslama, işletmeniz büyüdükçe cihaz eklemenize olanak tanır. Destek ve Virüs Temizleme hizmeti, işletmenizin çalışır durumda olduğundan emin olmak için içinizin rahat olmasını sağlar.

İşletmeniz için Çoklu Cihaz Koruması

McAfee Small Business Security, Windows, Mac ve mobil cihazlarınız en son virüslerden ve çevrimiçi tehditler.

Mobil güvenlik

İşletmenizin sahip olduğu sınırsız sayıda Android ve iOS akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için mobil cihaz güvenliği dahildir, böylece iş ve müşteri verileri korunmaya devam eder.

Çevrimiçi Koruma

E-posta, web ve güvenlik duvarı korumasıyla işletmenizi ve müşteri verilerinizi güvende tutun. Spam ve tehlikeli e-postaların size ve çalışanlarınızın gelen kutularına ulaşmasını engelleyin. Çalışanlarınızın, tıklamadan önce kötü amaçlı web siteleri hakkında uyarı veren renk kodlu güvenlik derecelendirmeleriyle güvenli bir şekilde arama yapmalarını sağlayın. Bilgisayar korsanlarının ve hırsızların İnternet üzerinden bilgisayarlarınıza erişmeye çalışmasını önleyin.

Yönetimi Kolay

İşletmeniz için siz ve çalışanlarınız tarafından kullanılan cihazların güvenliğini tek bir merkezi konumdan uzaktan yönetin. İşletmeniz büyüdükçe, çalışanlarınız için e-posta yoluyla kolayca yeni cihazlar ekleyin. Hesabım panosundan sizi veya çalışanlarınızın kaybolan veya çalınan mobil iş cihazını bulun, kilitleyin veya uzaktan silin.