Kategoriler
Adobe Acrobat Standard 2020 Genel Bakış

Adobe Acrobat Standard 2020 Genel Bakış

22.10.2020
Adobe Acrobat Standard 2020 ile profesyonel PDF belgelerini görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin . Bu indirme anahtarı, Windows için Acrobat'ın kalıcı sürümüne erişim sağlar ve hem bilgisayarınızda hem de Dropbox, OneDrive gibi bulut depolama hizmetlerindeki belgeleri görüntülemenize ve yönetmenize olanak tanıyarak düzenli ve üretken kalmanıza yardımcı olan yeni bir Ana görünüm sunar.

Adobe Acrobat Standard 2020 Genel Bakış

Adobe Acrobat Standard 2020 ile profesyonel PDF belgelerini görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin . Bu indirme anahtarı, Windows için Acrobat'ın kalıcı sürümüne erişim sağlar ve hem bilgisayarınızda hem de Dropbox, OneDrive gibi bulut depolama hizmetlerindeki belgeleri görüntülemenize ve yönetmenize olanak tanıyarak düzenli ve üretken kalmanıza yardımcı olan yeni bir Ana görünüm sunar. Microsoft Office belgelerini, JPEG resimlerini, web sayfalarını ve daha fazlasını düzenlenebilen ve paylaşılabilen PDF belgelerine dönüştürün. Önemli alanları vurgulamak için formları dijital olarak imzalamak, otomatik olarak doldurmak ve özelleştirilmiş renklerle göndermek için Acrobat'ı da kullanabilirsiniz. PDF'nin her yönü, metin, resimler ve hatta meta veriler dahil düzenlenebilir.

2020 sürümündeki diğer özellikler arasında Azure Information Protection (AIP) ve Office 365 kullanan Information Protection gibi Microsoft Information Protection (MIP) teknolojileri için destek bulunur. Yerleşik optik karakter tanıma (OCR), görüntülerdeki metni algılayacak şekilde yapılandırılabilir. Ek olarak, DirectInk teknolojisi, bir araç seçmeden dijital kalemler kullanarak doğrudan belge üzerine doğru şekilde yazmanıza ve çizim yapmanıza olanak tanır. Acrobat Pro DC hizmetine abone olmak, mobil cihaz desteği gibi ek özellikleri etkinleştirir.

Adobe Acrobat Standard'ın bu sürümü, Windows Server 2012, 2012 R2 ve 2019 ile Windows 10, 8.1 ve 8 ile uyumludur.

Geliştirilmiş Bir Ev

PDF'lerinizi hem bilgisayarınızda hem de bulut depolama hizmetlerinde Ana Sayfa görünümünden yönetin, düzenleyin ve arayın. Son dosyalar listesi, PDF'nizi düzenlemek için araç önerileri, bir arama kutusu ve birden çok dosyada eylemler gerçekleştirmenize ve paylaşılan belgelerin durumunu izlemenize olanak tanıyan bağlama duyarlı menüler içerir.

PDF Belgelerini Görüntüleyin, Düzenleyin ve Oluşturun

Metni, görüntüleri ve hatta meta verileri düzenleme ve değiştirme becerisiyle yüksek kaliteli PDF'ler oluşturun.

Belgeleri Dönüştür

JPEG görüntüleri, web sayfaları ve daha fazlasına ek olarak Microsoft Word, Excel ve PowerPoint belgeleri düzenleme ve paylaşım için PDF'lere aktarılabilir. Yazı tiplerini, biçimlendirmeyi ve mizanpajları korurken PDF'leri Word, Excel veya PowerPoint biçimlerine dönüştürmek için de Acrobat'ı kullanabilirsiniz.

Belgeleri Tarama

Belgeler doğrudan Acrobat'ta taranabilir ve yerleşik OCR, bir görüntüye dahil edilmiş canlı metin olsa bile metni tanıyacak ve aranabilir hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.

Korumalı PDF'ler Oluşturun

Başkalarının hassas bilgileri kopyalamasını, düzenlemesini veya yazdırmasını önlemek için belgenize kısıtlamalar ekleyin. Acrobat 2020, Office 365 kullanarak Microsoft Azure Information Protection (AIP) ve Information Protection'ı da destekler.

Formları Flash'ta Tamamlayın

Belirli alanları vurgulamak için formlara özel renkler ekleyin. Ayrıca akıllı otomatik doldurma işleviyle formları otomatik olarak doldurabilir, imzalayabilir ve gönderebilirsiniz.

Bulut Uyumlu

Acrobat 2020, OneDrive, Dropbox, Box ve SharePoint gibi bulut depolama hizmetlerini destekler.

DirectInk ile yazma

DirectInk teknolojisi, dijital kalemler kullanarak doğrudan belgelerinize sorunsuz ve doğru bir şekilde yazmanıza olanak tanır.